Д.КОЛИЧКА MINORI до 22 кг АВТОМАТИЧНО СГЪВАНЕ GREY
99,56 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
голям кош за пазаруване,завиващи предни колела,подвижна поставка за крачетата,място за чаша или шише,размери,джоб на сенника,2 позиции за регулиране на раменните колани,Система за автоматично сгъване с една ръка,отстраняем гриф, дръжка: Еко кожа,размери,Отстраняем гриф от еко кожа,Задни колела със синхронизирана спирачка,Регулируем сенник с козирка,Износоустойчиви гуми PU,Много лека,Прозорец за наблюдение с магнити за лесно прикрепяне,Регулируема облегалка с механизъм (налична е за варианти 2501, 2504, 2506, 2516),Многопозиционна облегалка (налична е за варианти 2391, 2402, 2403, 2404),Покривало (налично е за варианти 2391, 2402, 2403, 2404),Текстилна част: полиестер UV50+, водоустойчив плат (наличен е за варианти 2391, 2402, 2403, 2404),Текстилна част: полиестер UV50+ (налична е за варианти 2501, 2504, 2506, 2516)///
до 22 кг
| Тегло | 8,0000 кг |
|---|---|
| Размери | 75 × 51 × 103 см |
| Категории | Бебешки количкиЛетни колички |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки колички |
| Група | Бебешки колички Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Еко кожа, Пластмаса, Стомана, Текстил |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 8 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 102.5 x 75 x 50.5 cm |
| Размер на опаковката | 44 x 60 x 24 cm |
| Каталожен номер | 10021922402 |
| Баркод | 3800166108742 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 22 |
| Предпазен колан | 5 точков |
| Брой гуми | 4 |
