Д.КОЛИЧКА PATRIZIA BLACK
242,16 € / 473,62 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10021652106
Категории: Бебешки колички, Бебешки колички 3 в 1
Описание
подвижна поставка за крачета,голям кош за пазаруване,реверсивна седалка,адаптори за столче за кола,кош за новородено с покривало,завиващи предни колела,мрежа против комари,сгъваема до компактни размери,спирачка на задните колела,покривало,алуминиева рама,сгъваем сенник с допълнителна мрежеста секция,прозорче на сенника,регулируема облегалка,5-точков предпазен колан,гриф: ЕКО кожа,дръжка: ЕКО кожа///
Допълнителна информация
| Тегло | 10,4000 кг |
|---|---|
| Размери | 93 × 55 × 99 см |
| Категории | Бебешки колички Комбинирани колички |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки колички |
| Група | Бебешки колички Lorelli, Комбинирани колички Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Алуминий, Еко кожа, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Черен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 15 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 93 x 55 x 99 cm |
| Размер на опаковката | 60 x 46 x 40 cm |
| Каталожен номер | 10021652106 |
| Баркод | 3800151992219 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 15 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
| Брой гуми | 4 |
