Д.КОЛИЧКА TWIN GREY за близнаци +ЧАНТА
144,31 € / 282,25 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10020072506
Категории: Бебешка количка за близнаци, Бебешки колички
Описание
покривало за крачета,подвижна поставка за крачета,завиващи предни колела,отстраняем гриф,сгъване с една ръка,размери,прозорче на сенника,голям кош за пазаруване,два странични джоба за аксесоари и мокри кърпи,регулируема облегалка с механизъм,размери,Дълга регулируема дръжка за рамото,Износоустойчиви гуми,Пружини за обиране на вибрациите при движение,Мрежеста секция///
Радостта от близнаците е двойна, такава е и количката за тях. Колкото и да са еднакви двете човечета обаче, всяко от тях разбира комфорта по различен начин, за това и седалките на количката са напълно самостоятелни една от друга, както и различните положения, които може да постигнете с всяка от тях. Количката е подходяща и за летен, и за зимен сезон, а най-голямото й предимство е , че може да се сгъне само с една ръка и без много усилия. Кошът за пазаруване също е двоен, а ако и това не ви е достатъчно може да ползвате чантата за аксесоари. Количката се предлага в няколко цвята. Конструкцията й може да понесе двойна тежест до 25 кг.
Допълнителна информация
| Тегло | 13,6700 кг |
|---|---|
| Размери | 110 см |
| Категории | Бебешки колички |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки колички |
| Предназначение | За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 13.67 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 87 x 80 x 105 cm |
| Размер на опаковката | 86 x 71 x 23 cm |
| Каталожен номер | 10020072506 |
| Баркод | 3800166119182 |
| Максимално тегло | 25 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
| Брой гуми | 4 |
