ДЪРЖАЧ ЗА БАЛДАХИН
7,53 € / 14,73 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
1018001
Категории: Бебешки легла и кошари, Бебешко легло
Описание
Регулиране във височина,Съвместимо с повечето бебешки легла,Регулируем двоен захват,Меки протектори///Съвместим с всички видове легла
Допълнителна информация
| Тегло | 0,9800 кг |
|---|---|
| Размери | 4 × 17 × 167 см |
| Категории | За детската стая Осветление и декорация |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Балдахини |
| Група | За детската стая Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Метал |
| Цвят | Бял |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.89 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 48 х 90 cm |
| Размер на опаковката | 80 x 5 x 16.5 cm |
| Каталожен номер | 1018001 |
| Баркод | 3800061320034 |
