Дъждобран за количка
8,13 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31001090005
Категории: Аксесоари за колички, Бебешки колички
Описание
• Подходяща от раждането;
• Защитава детето ви от неблагоприятно време като дъжд , вятър и студ;
• Универсален размер и форма – подходящ за повечето колички и кошове за новородено;
• Мрежести прозорчета от двете страни , които осигуряват достатъчен поток на свеж въздух;
• Висококачествени материали;
• Лесен монтаж.
Размери:
– Продукт: 88х127х70 cм / 0.35 кг
– Цветна кутия: 23.5×3.5×27 cм / 0.44 кг / 1 бр/кашон
– Вътрешен кашон: 56×24.5×12.5 cм / 2.80 кг / 6 бр/кашон
– Кашон: 58x51x27.5 см / 12 кг / 24 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,480000 кг |
|---|---|
| Категории | Бебешки колички |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Дъждобрани |
| Група | Бебешки колички KikkaBoo |
| Предназначение | За защита, За най-малките, За предпазване |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | PVC |
| Цвят | Прозрачен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.48 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 88 х 127 х 70 cm |
| Размер на опаковката | 23.5 x 3.5 x 27 cm |
| Каталожен номер | 31001090005 |
| Баркод | 3800171213172 |
Свързани продукти
Д.КОЛИЧКА QUICK до 22 кг АВТОМАТИЧНО СГЪВАНЕ BLACK
Оценено с 0 от 5
