Дозатор за сухо мляко на три нива Mint
3,53 € / 6,90 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31302040085
Категории: Кърмене и Хранене, Помпа за кърма
Описание
• Изработен от висококачествени и безопасни материали;
• Отделни пространства за съхранение на три дози от сухо мляко;
• Отвор с форма на фуния, удобен за използване;
• Спирален дизайн за плътно затваряне;
• Силиконова дръжка за лесно пренасяне;
• Без BPA.
Размери:
– Продукт: 7.8×8.5×25 см / 0.13 кг
– Опаковка: 0.15 кг
– Вътрешен кашон: 19x20x37 см / 1.38 кг / 8 бр/кашон
– Кашон: 38.5x40x62.5 см / 8.6 кг / 48 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,144000 кг |
|---|---|
| Категории | Храни и хранене Прибори и съдове Дозатори за адаптирано мляко |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Аксесоари за храна |
| Група | Хранене Kikkaboo |
| Предназначение | За най-малките, За съхранение, За хранене |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Зелен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.14 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Месец на бебешкото хранене, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 7.8 x 8.5 x 25 cm |
| Размер на опаковката | 28 x 9 x 10 cm |
| Каталожен номер | 31302040085 |
| Баркод | 3800171200981 |
