Дрънкалка и чесалка Bonbon Pink
3,02 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31303020039
Категории: Залъгалка за деца, Кърмене и Хранене
Описание
• Дрънкалка и чесалка Bonbon;
• Стимулира развитието на слуховото и визуалното възприятие;
• Две силиконови чесалки, изработени от мек и безопасен силикон;
• Подходяща за деца 0+ месеца;
• Без BPA.
Размери:
– Продукт: 10.8x1x1.3 см / 0.03 кг
– Опаковка: 13.5×1.5×16.8 см / 0.05 кг
– Вътрешен кашон: 24×14.5×9.5 см / 0.67 кг / 12 бр/кашон
– Кашон: 50x31x31 см / 8.4 кг / 144 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,150000 кг |
|---|---|
| Категории | Играчки Бебешки играчки Дрънкалки, чесалки и гризалки |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Бебешки дрънкалки, Гризалки |
| Група | Играчки Kikkaboo |
| Предназначение | За най-малките, За развиване на въображението, За развиване на логика, За развиване на фината моторика |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Пластмаса, Силикон |
| Цвят | Зелен, Розов |
| Възраст | 0м+ |
| Брой батерии | Не изисква |
| Тегло | 0.05 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 10.8 x 1 x 1.3 cm |
| Размер на опаковката | 17.5 x 2 x 13.5 cm |
| Каталожен номер | 31303020039 |
| Баркод | 3800171210942 |
