ДВОЙНО СТЪПАЛО ЗА БАНЯ КРАЛСКИ ЛЪВ WHITE
13,06 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10130922501
Категории: Аксесоари за баня, Баня и хигиена
Описание
///
Допълнителна информация
| Тегло | 0,7800 кг |
|---|---|
| Размери | 40 × 37 × 21 см |
| Категории | Баня и хигиена Аксесоари за баня Гърнета, седалки и степенки |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Стъпала за баня |
| Тема | The Lion King (Цар Лъв) |
| Група | Баня и хигиена Lorelli |
| Предназначение | За банята, За най-малките, За тоалетна |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Гума, Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Възраст | 2+ |
| Тегло | 1.1 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 40 х 37 х 21 cm |
| Размер на опаковката | 26 x 30 x 51 cm |
| Каталожен номер | 10130922501 |
| Баркод | 3800166121420 |
