ДВОЙНО СТЪПАЛО ЗА БАНЯ RAINBOW WHITE NEW
11,12 € / 21,75 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10130550093
Категории: Аксесоари за баня, Баня и хигиена
Описание
гумена противоплъзгаща основа,40х37х21 см///
* IML (IN-MOLD LABELLING) технология интегрира декорацията с високо качество директно в продукта.
Декорацията става неразделна част от предмета, благодарение на което декора не се надрасква!
Допълнителна информация
| Тегло | 0,7800 кг |
|---|---|
| Размери | 40 × 38 × 20 см |
| Категории | Баня и хигиена Аксесоари за баня Гърнета, седалки и степенки |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Стъпала за баня |
| Група | Баня и хигиена Lorelli |
| Предназначение | За банята, За най-малките, За тоалетна |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Гума, Пластмаса |
| Цвят | Многоцветен |
| Възраст | 2+ |
| Тегло | 0.78 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 40 х 37 х 21 cm |
| Размер на опаковката | 37.5 x 20 x 40 cm |
| Каталожен номер | 10130550093 |
| Баркод | 3800166110011 |
