Електрическа люлка BeeMoove Beige
204,01 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31005010084
Категории: Бебешка люлка, Люлки и шезлонги
Описание
• Подходяща от раждането до 9 кг;
• Лека алуминиева рамка с покритие, наподобяващо дърво;
• Изключително тих люлеещ режим;
• 5 уникални посоки на движение – U-O-N-M-S;
• Регулируеми нива на люлеене;
• Интерактивен touchscreen дисплей;
• Музикален панел с 13 мелодии;
• Регулируем нива на звука;
• Таймер за изключване с 5, 10, 20, 30 и 60 минути;
• Регулируем наклон на седалката;
• 180 градуса въртене на седалката;
• Гриф с играчка;
• 5-точкова система за сигурност;
• Противоплъзгаща основа;
• Дистанционно;
• AC Адаптор за работа без батерии.
Размери:
– Продукт: 67x71x66-81 см / 6.9 кг
– Цветна кутия: 43x16x73 см / 8.9 кг / 1 бр/цветна кутия
Допълнителна информация
| Тегло | 6,640000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Люлки |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Люлки за бебета |
| Група | Електрически люлки KikkaBoo, За детската стая KikkaBoo |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Алуминий, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Бежов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 6.5 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 73 x 87 x 62 cm |
| Размер на опаковката | 43 x 73 x 16 cm |
| Каталожен номер | 31005010084 |
| Баркод | 3800171210393 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Предпазен колан | 5 точков |
