Електрическа люлка Codie Beige 2025
81,30 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31005010094
Категории: Бебешка люлка, Люлки и шезлонги
Описание
• Подхоляща от раждането до 9кг;
• Лека алуминиева рамка;
• Изключително тих люлеещ режим;
• 5 степени на люлеещия механизъм;
• Бутон за заключване;
• Touchscreen дисплей;
• Музикален панел с 10 мелодии и регулируеми нива на звука;
• Таймер с 8, 15 и 30 минути;
• Регулируема облегалка;
• Отстраняем сенник с комарник и козирка;
• Играчки;
• 5-точкова система за сигурност;
• Противоплъзгаща основа;
• Bluetooth;
• Дистанционно;
• AC Адаптор.
Размери:
– Продукт: 64x51x79 см / 3.4 кг
– Цветна кутия: 50х46х19 см / 4.6 кг / 1 бр/цветна кутия
Допълнителна информация
| Тегло | 3,400000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Люлки |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Люлки за бебета |
| Група | Електрически люлки KikkaBoo, За детската стая KikkaBoo |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Алуминий, Текстил |
| Цвят | Бежов |
| Тип батерии | AAA |
| Възраст | 0м+ |
| Брой батерии | 4 |
| Тегло | 3.4 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 64 x 51 x 79 cm |
| Размер на опаковката | 50 x 19 x 46 cm |
| Каталожен номер | 31005010094 |
| Баркод | 31005010092 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 9 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
Свързани продукти
ЛЮЛКА PORTOFINO STRING STARS
Оценено с 0 от 5
