Електрически аспиратор за нос Beige
28,58 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31303040136
Категории: Аксесоари за баня, Баня и хигиена
Описание
• Подходящ от раждането (0м+);
• Безопасно и хигиенично устройство;
• Защита против обратен поток;
• Презареждаща се вградена батерия 700mAh;
• До 120 мин работа при пълен заряд на батерията;
• Работно напрежение: 3.7V;
• Захранване: DC 5V 1A;
• Максимална мощност: 1.5W;
• LED екран;
• 3 нива на засмукване;
• Миещи се силиконови накрайници в 3 размера;
• Музикални мелодии и разноцветна светлина за успокояване на бебето;
• Лесен за почистване;
• Без BPA.
Размери:
– Продукт: 4x4x17.8 cm / N.W. 0.165 kg
– Кашон: 18.3×11.8×5.4 cm / G.W. 0.287 kg
– Master box: 50x38x30 cm / G.W. 12.83 kg / 40 pcs/ctn
Допълнителна информация
| Тегло | 0,165000 кг |
|---|---|
| Категории | Баня и хигиена Полезни принадлежности Хигиенни комплекти |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Аспиратори за нос |
| Предназначение | За най-малките, За хигиена |
| Подходящ за | Деца, Момичета, Момчета, Най-малките |
| Материал | Пластмаса, Силикон |
| Цвят | Бежов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.165 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 4 x 4 x 17.8 cm |
| Размер на опаковката | 17.8 x 4 x 4 cm |
| Каталожен номер | 31303040136 |
| Баркод | 3800171225427 |
