ГЪБА ЗА БАНЯ РОЗОВА
1,26 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
20040210003
Категории: Аксесоари за колички, Бебешки колички
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0500 кг |
|---|---|
| Размери | 16 × 9 × 6 см |
| Категории | Баня и хигиена Аксесоари за баня Гъби за баня |
| Идеи за подарък | Подаръци за бебето |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Гъби за баня |
| Група | Баня и хигиена Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За хигиена |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Памук |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.03 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 22 x 6 x 13 cm |
| Каталожен номер | 20040210003 |
| Баркод | 3800151995869 |
