Гърне 3в1 Trio Blue
20,40 € Original price was: 20,40 €.15,00 €Текущата цена е: 15,00 €.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31401010032
Категории: Баня и хигиена, Гърне за бебе и адаптори, ПРОМОЦИИ, Сезонни намаления
Описание
• Подходящ за деца на възраст над 12 месеца;
• Многофункционален комплект за обучение за тоалетна – гърне, седалка за тоалетна и столче;
• Повърхност на седалката от антибактериален EVA материал;
• Лабораторно тествани висококачествени нетоксични материали;
• Табуретка с противоплъзгаща се основа;
• Противохлъзгаща повърхност, подходяща за тоалетни чинии със стандартна форма (елипсовидна);
• Лесна за почистване, благодарение на подвижната купа и лесната за измиване повърхност.
Размери:
– Продукт: 34.5х29.5х21.5 см / 1.05 кг
– Цветна кутия: 22х34.5х29 см / 1.15 кг
– Кашон: 72х62.5х46.5 см / 12.5 кг / 8 бр/кашон
– Сертификат: EN71 / REACH Regulation
Допълнителна информация
| Тегло | 1,560000 кг |
|---|---|
| Категории | Баня и хигиена Аксесоари за баня Гърнета, седалки и степенки |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Гърнета, Седалки за тоалетна чиния, Стъпала за баня |
| Група | Баня и хигиена Kikkaboo |
| Предназначение | За банята, За най-малките, За тоалетна |
| Подходящ за | Момчета |
| Материал | EVA, Пластмаса |
| Цвят | Бял, Син |
| Възраст | 12м+ |
| Тегло | 1.05 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 29.5 x 34.5 x 21.5 cm |
| Размер на опаковката | 22 x 29 x 34.5 cm |
| Каталожен номер | 31401010032 |
| Баркод | 3800171209342 |
Свързани продукти
ТРИКОЛКА MOOVO GREEN LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА MOOVO GREY LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO GREY LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА ONE СИВА
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART BLACK FLASH
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS GRAFFITI
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS TRACERY
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART RED FIRE
Оценено с 0 от 5
