ГОЛЯМ ОБИКОЛНИК UNI 60/120 ЕКРЮ
39,34 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
20830070003
Категория: Бебешки текстил
Описание
///Комплект от общо 4 обиколника
60/35 х 2 см
120/35 х 2 см
Свалящи се калъфи с цип и отделни пълнежи.
Състав
Ранфорс: 100% памук
Пълнеж
Силиконов пух: 100% полиестер
Допълнителна информация
| Тегло | 0,4500 кг |
|---|---|
| Размери | 120 × 10 × 35 см |
| Категории | За детската стая Текстил Обиколници |
| Марка | Lorelli |
| Група | Текстил за детска стая Lorelli, За детската стая Lorelli, Обиколници Lorelli |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 1.695 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 68 x 15 x 49.5 cm |
| Каталожен номер | 20830070003 |
| Баркод | 3800151976103 |

