ГРЕБЕН И ЧЕТКА С ЕСТЕСТВЕН КОСЪМ MOONLIGHT BLUE
3,50 € / 6,85 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10240350002
Категории: Кърмене и Хранене, Хигиенни аксесоари
Описание
///
Възраст: 0+ месеца
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0800 кг |
|---|---|
| Размери | 15 × 5 × 3 см |
| Категории | Баня и хигиена Полезни принадлежности Хигиенни комплекти |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Четки и гребени |
| Група | Баня и хигиена Lorelli |
| Предназначение | За най-малките |
| Брой пелени в пакет | 2 |
| Подходящ за | Момчета |
| Материал | TPR пластмаса, Полипропилен |
| Цвят | Син |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.1 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 15 x 20 x 0.5 cm |
| Каталожен номер | 10240350002 |
| Баркод | 3800166108582 |
| Брой в пакета | 2 |
