Играчка за прохождане 3в1 Play & Grow Blue
35,74 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31005030075
Категории: Бебешка проходилка, ПРОХОДИЛКИ И БЪНДЖИТА
Описание
• 3 в 1: Проходилка, Интерактивна маса и Висяща маса за игра;
• Подходящ от 12+ месеца;
• Мултифункционална проходилка;
• Интерактивна панел с музика и светлини;
• Кош с три цветни топки;
• Пиано със светлини;
• Интересни цветни фигури;
• Нехлъзгаща се дръжка;
• Регулируема височина на дръжката от 43.5 до 46 см;
• Заключващи се задни колела;
• Предотвратява О-изкривяване на краката;
• Резервоар за вода;
• Работи с 3 ААA батерии за пианото със светлини (не са включени в комплекта).
Размери:
– Продукт: 41.5х40х43.5 см / Табла за игра: 27х33х23 см / 1.68 кг
– Цветна кутия: 46х35х14 см / 2.10 кг
– Кашон: 72x46x47.5 см / 14.20 кг / 6 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 2,130000 кг |
|---|---|
| Категории | Активно движение Проходилки и уокъри |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Проходилки |
| Група | Активно движение KikkaBoo, Проходилки Kikkaboo |
| Предназначение | За безопасност, За забавление и възпитание, За развиване на въображението, За развиване на фината моторика |
| Подходящ за | Момчета |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Син |
| Тип батерии | AAA |
| Възраст | 12м+ |
| Брой батерии | 3 |
| Тегло | 2.13 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 41.5 х 40 х 43.5 cm |
| Размер на опаковката | 35.5 x 16 x 46 cm |
| Каталожен номер | 31005030075 |
| Баркод | 3800171202367 |
| Брой гуми | 4 |
