Isofix база въртяща за стол за кола i-Xtend
97,09 € / 189,89 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
41002170007
Категории: Група 40-87 cm / раждане - 15 месеца, Детско столче за кола
Описание
• ISOFIX база съвместина със столче за кола i-Xtend;
• 360 градуса въртене на базата;
• Опорен крак за предпазване от преобръщане;
• Индикатори за правилен монтаж.
Размери:
– Продукт: 54.5x41x32.5 см / 6.1 кг,
– Кашон: 54.5х35х42 см / 7.3 кг / 1 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 6,100000 кг |
|---|---|
| Категории | Столчета за кола Аксесоари за столчета Основи за столчета |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Аксесоари за столчета за кола |
| Група | Столчета за кола KikkaBoo |
| Предназначение | За безопасност, За кола, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 6.1 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 54.5 х 41 х 32.5 cm |
| Размер на опаковката | 54.5 x 42 x 35 cm |
| Каталожен номер | 41002170007 |
| Баркод | 3800171221511 |
| Гаранция | 24 месеца |
Свързани продукти
СТОЛ ЗА КОЛА AVIATOR i-Size ISOFIX 40-150 CM BEIGE
Оценено с 0 от 5
СТОЛ ЗА КОЛА AVIATOR i-Size ISOFIX 40-150 CM GREY
Оценено с 0 от 5
