К-КТ ЛЪЖИЧКИ 2 БР GREEN/BLUE
1,36 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10230130004
Категории: Аксесоари за хранене и кърмене, Кърмене и Хранене
Описание
Подходящо за преминаване към първите полутечни хранения,Заоблен край, който предпазва бебешките венци,Удобна, дълга дръжка///
Подходящо за деца над 6+ месеца
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0000 кг |
|---|---|
| Размери | 2 × 1 × 15 см |
| Категории | Храни и хранене Прибори и съдове Прибори |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Прибори за хранене |
| Група | Аксесоари за хранене Lorelli, Всичко за храненето Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За хранене |
| Брой пелени в пакет | 2 |
| Подходящ за | Момчета |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Зелен, Син |
| Възраст | 6м+ |
| Тегло | 0.03 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Месец на бебешкото хранене, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 2 x 15 x 1 cm |
| Каталожен номер | 10230130004 |
| Баркод | 3800166105918 |
| Брой в пакета | 2 |


