Кенгуру Hoody Fly knit Grey
33,18 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31108010060
Категория: Кенгура и колани прохождане
Описание
• Подходящ за деца от 4 до 24 месеца (до 15 кг);
• 3 позиции за носене:
– С лице към родителя 4-24 месеца;
– С лице напред 4-24 месеца;
– Носене на гръб 6-24 месеца;
• Равномерно разпределяне на тежестта на бебето върху тялото на родителя, благодарение на широкия колан на талията;
• Широки регулируеми презрамки;
• Включени меки протектори за презрамките;
• Допълнителен колан, предотвратяващ изхлузване на презрамките;
• Сваляща се качулка, предпазваща от слънце и вятър;
• Луксозна материя от мека плетена мрежа;
• Луксозна подаръчна кутия;
• 100% полиестер.
Размери:
– Цветна кутия: 29x15x13 см / 0.55 кг
– Кашон: 61х42х58 см / 15 кг / 24 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,540000 кг |
|---|---|
| Категории | Бебешки колички |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Слингове и кенгура |
| Група | Бебешки колички KikkaBoo |
| Предназначение | За мама, За най-малките, За родители |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Полиестер |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 4м+ |
| Тегло | 0.54 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на опаковката | 29 x 15 x 13 cm |
| Каталожен номер | 31108010060 |
| Баркод | 3800171211499 |
| Максимално тегло | 15 kg |
