Кенгуру Riley Beige
29,09 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31108010069
Категория: Кенгура и колани прохождане
Описание
• Подходящ за деца от 4 до 12 месеца (до 9 кг);
• 3 позиции за носене:
– С лице към родителя 4-12 месеца;
– С лице напред 4-12 месеца;
– Носене на гръб 6-12 месеца;
• Меки и широки регулируеми презрамки с удобно кръстосване на гърба;
• Възглавнички под всички катарами за максимален комфорт;
• Мека и проветрива материя;
• Луксозна подаръчна кутия;
• 88% найлон 12% спандекс.
Размери:
– Продукт: 26x13x12 см / 0.60 кг
– Кашон: 72х28х52 см / 16 кг / 24 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,580000 кг |
|---|---|
| Категории | Бебешки количкиКенгура и слингове |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Слингове и кенгура |
| Група | Бебешки колички KikkaBoo |
| Предназначение | За мама, За най-малките, За родители |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Найлон, Спандекс |
| Цвят | Бежов |
| Възраст | 4м+ |
| Тегло | 0.58 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 26 x 13 x 12 cm |
| Размер на опаковката | 26.2 x 12 x 13 cm |
| Каталожен номер | 31108010069 |
| Баркод | 3800171211475 |
