Количка за близнаци Happy 2 Dark Grey 2024
255,13 € / 498,99 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
• Подходяща до 15 кг на дете;
• Лека алуминиева рамка;
• Система за бързо и лесно сгъване със седалката и заключващ механизъм;
• Голяма единична дръжка, която позволява лесно управление на количката;
• Два отделни сенника с удължение и прозорци за наблюдение на детето;
• Два отстраняеми текстилни предпазни борда;
• Кош за съхранение на багаж;
• 5-точков предпазен колан с меки раменни подложки и покритие на долната катарама;
• 360 градуса въртене на предните колела със заключващ механизъм;
• Големи колела, подходящи за всякакви терени;
• Вградени амортисьори на предните колела;
• Задна спирачка с едно докосване;
• Индивидуално регулируема позиция на всяко от гръбчетата;
• Индивидуално регулируема опора на крачетата в 3 позиции;
• Тествано в съответствие с EN 1888-2:2018+A1:2022 от SGS Standards Technical Services.
Включени аксесоари: Покривала за крачетата на двете седалки, дъждобран.
Размери:
– Количка: 74x75x100 см / Сгъната: 40x75x73 см / 13.8 кг
– Кашон: 76.5x22x74 см / 16.1 кг / 1 бр/кашон
| Тегло | 12,500000 кг |
|---|---|
| Категории | Бебешки колички |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Бебешки колички |
| Група | Бебешки колички KikkaBoo |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Алуминий, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 13.8 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 74 x 75 x 100 cm |
| Размер на опаковката | 40 x 73 x 75 cm |
| Каталожен номер | 31001040015 |
| Баркод | 3800171215718 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 15 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
| Брой гуми | 4 |
