КОНТЕЙНЕР ЗА МЛЯКО РОЗОВ
1,89 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10230570002
Категории: Аксесоари за хранене и кърмене, Кърмене и Хранене
Описание
Кутията за мляко е лесна и удобна за употреба;,Снабдена с приставка за предварително измерване на количеството мляко на прах, за да осигури точното количество при всяко хранене;,Отлична за ползване при пътуване;,Съдържа три порции за лесно приготвяне на храната;,Лесно пълнене и почистване;,Компактен и подходящ за хранене навън;///
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0500 кг |
|---|---|
| Размери | 7 × 7 × 11 см |
| Категории | Храни и хранене Прибори и съдове Дозатори за адаптирано мляко |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Контейнери за мляко |
| Серия | Lorelli Baby Care |
| Група | Аксесоари за хранене Lorelli, Всичко за храненето Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За съхранение |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Полипропилен, Силикон |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.3 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Месец на бебешкото хранене, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 10 x 10 x 6 cm |
| Каталожен номер | 10230570002 |
| Баркод | 3800151964247 |
