КОШАРА CARINA 1 НИВО BLUE STARS
40,56 € / 79,33 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10080662607
Категории: Бебешка кошара, Бебешки легла и кошари
Описание
матрак,сгъва се до компактни размери,двойно осигурителна система за сгъване,чанта за пренасяне,размери,Безопасно място за спане///
Допълнителна информация
| Тегло | 7,4000 кг |
|---|---|
| Размери | 126 × 66 × 76 см |
| Категории | За детската стая Бебешки кошари |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Кошари на 1 ниво, Сгъваеми кошари |
| Група | Бебешки кошари Lorelli, За детската стая Lorelli |
| Предназначение | За детския интериор, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момчета |
| Материал | Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Син |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 7.45 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 126 x 66 x 76 cm |
| Размер на опаковката | 22 x 79 x 22 cm |
| Каталожен номер | 10080662607 |
| Баркод | 3800166122335 |

