КОШАРА MOONLIGHT 1 НИВО ARCTIC INDIAN
50,03 € / 97,85 лв. Original price was: 50,03 € / 97,85 лв..45,00 € / 88,01 лв.Текущата цена е: 45,00 € / 88,01 лв..
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10080392361
Категории: Бебешка кошара, Бебешки легла и кошари, ПРОМОЦИИ, Сезонни намаления
Описание
матрак,люлеещ механизъм /опция/,сгъва се до компактни размери,двойно осигурителна система за сгъване,чанта за пренасяне,размери,Удобна за пренасяне,Безопасно място за спане,Oтвор с цип///
Допълнителна информация
| Тегло | 7,9500 кг |
|---|---|
| Размери | 126 × 65 × 74 см |
| Категории | За детската стая Бебешки кошари |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Кошари на 1 ниво, Сгъваеми кошари |
| Група | Бебешки кошари Lorelli, За детската стая Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Зелен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 10 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 126 х 65 х 74 cm |
| Размер на опаковката | 94 x 28 x 28 cm |
| Каталожен номер | 10080392361 |
| Баркод | 3800151980650 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 15 kg |
Свързани продукти
Картонена къща за оцветяване, 110 см
Оценено с 0 от 5
ЛЮЛКА PORTOFINO FROSTY GREEN STARS
Оценено с 0 от 5
Плюшено мече в бордо с надписана панделка
Оценено с 0 от 5
СТОЛ ЗА ХРАНЕНЕ PARTY LEMON CURRY LEATHER
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА FIRST STRING
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА FIRST YELLOW
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА ONE ЧЕРВЕНА
Оценено с 0 от 5

