КОШАРА MOONLIGHT 2 НИВA STRING DREAM
72,86 € / 142,50 лв. Original price was: 72,86 € / 142,50 лв..65,00 € / 127,13 лв.Текущата цена е: 65,00 € / 127,13 лв..
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10080412364
Категории: Бебешка кошара, Бебешки легла и кошари, ПРОМОЦИИ, Сезонни намаления
Описание
Колелa за лесно придвижване,подложка за повиване,матрак,страничен отвор с цип,люлеещ механизъм /опция/,сгъва се до компактни размери,двойно осигурителна система за сгъване,чанта за пренасяне,размери,второ ниво с цип,Удобна за пренасяне,Безопасно място за спане///
Допълнителна информация
| Тегло | 10,1500 кг |
|---|---|
| Размери | 126 × 70 × 85 см |
| Категории | За детската стая Бебешки кошари |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Кошари на 2 нива, Сгъваеми кошари |
| Група | Бебешки кошари Lorelli, За детската стая Lorelli |
| Предназначение | За детския интериор, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Бежов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 11.06 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 126 х 70 х 85 cm |
| Размер на опаковката | 80 x 24 x 24 cm |
| Каталожен номер | 10080412364 |
| Баркод | 3800151981404 |
| Гаранция | 24 месеца |
Свързани продукти
Плюшена играчка Хълк – Hulk, 50 см
Оценено с 0 от 5
Плюшено мече в бордо с надписана панделка
Оценено с 0 от 5
ПРОХОДИЛКА БАМБИ ЕВ БЕЖОВА
Оценено с 0 от 5
ПРОХОДИЛКА БАМБИ ЕВ ЗЕЛЕНА
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO В.Г. GREEN LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА ONE СИВА
Оценено с 0 от 5

