Кошара на едно ниво Medley Pink 2023
60,84 € / 118,99 лв. Original price was: 60,84 € / 118,99 лв..40,90 € / 79,99 лв.Текущата цена е: 40,90 € / 79,99 лв..
Изчерпан
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31003020078
Категории: Бебешка кошара, Бебешки легла и кошари, ПРОМОЦИИ
Описание
• Подходящо за деца от 6 до 36 месеца, с тегло до 15кг| • Мрежести части от двете страни за по-добра вентилация|• Страничен отвор с цип|• Мека подложка| • Закачлив дизайн|• Компактна в сгънато положение|• 2 колела за лесно преместване|• Чанта за пренасяне. Размери:- Продукт: 67x124x76 cм / 7.8 kг- Кашон: 21x21x79 cм / 8.1 kг / 1 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 8,00000000 кг |
|---|---|
| Размери | 0,00000000 × 0,00000000 × 0,00000000 см |
| Категории | За детската стая Бебешки кошари |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Кошари на 1 ниво, Сгъваеми кошари |
| Група | Бебешки кошари KikkaBoo, За детската стая KikkaBoo |
| Предназначение | За безопасност, За детския интериор, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 6м+ |
| Тегло | 8 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 67 x 124 x 76 cm |
| Размер на опаковката | 77.7 x 21 x 21 cm |
| Каталожен номер | 31003020078 |
| Баркод | 3800171201568 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 15 kg |
Свързани продукти
Плюшен дракон Алекс
Оценено с 0 от 5
Плюшена възглавничка прасенце + одеалце с надпис
Оценено с 0 от 5
Плюшено мече в бордо с надписана панделка
Оценено с 0 от 5
ПРОХОДИЛКА БАМБИ ЕВ БЕЖОВА
Оценено с 0 от 5
ПРОХОДИЛКА БАМБИ ЕВ ЗЕЛЕНА
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO GREEN LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO В.Г. GREEN LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА ONE ЧЕРВЕНА
Оценено с 0 от 5
