КОШАРА NOEMI 2 НИВА MELLOW ROSE STAR
74,07 € / 144,87 лв. Original price was: 74,07 € / 144,87 лв..68,00 € / 133,00 лв.Текущата цена е: 68,00 € / 133,00 лв..
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10080552219
Категории: Бебешка кошара, Бебешки легла и кошари, ПРОМОЦИИ, Сезонни намаления
Описание
Колелa за лесно придвижване,матрак,страничен отвор с цип,сгъва се до компактни размери,двойно осигурителна система за сгъване,размери,второ ниво с цип,чанта за пренасяне,Удобна за пренасяне,Безопасно място за спане///
Допълнителна информация
| Тегло | 10,0000 кг |
|---|---|
| Размери | 127 × 65 × 75 см |
| Категории | За детската стая Бебешки кошари |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Кошари на 2 нива, Сгъваеми кошари |
| Група | Бебешки кошари Lorelli, За детската стая Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 10 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 127 х 65 х 75 cm |
| Размер на опаковката | 76 x 21 x 23 cm |
| Каталожен номер | 10080552219 |
| Баркод | 3800151976820 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 15 kg |
Свързани продукти
Плюшена възглавничка прасенце + одеалце с надпис
Оценено с 0 от 5
ПРОХОДИЛКА БАМБИ ЕВ БЕЖОВА
Оценено с 0 от 5
ПРОХОДИЛКА БАМБИ ЕВ СИНЯ
Оценено с 0 от 5
СТОЛ ЗА ХРАНЕНЕ DULCE LEMON CURRY LEATHER
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА FIRST YELLOW
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO В.Г. YELLOW&BLACK
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА ONE СИНЯ
Оценено с 0 от 5

