КОЗИРКА ЗА КЪПАНЕ TINY PINK
2,67 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10131220004
Категории: Аксесоари за колички, Бебешки колички
Описание
лесно почистване,Предпазва очите и ушите на бебето от вода и шампоан,Изработена от мек, водоустойчив и еластичен материал,Възможност за регулиране размера на обиколката///
Възраст: 6+ месеца
Допълнителна информация
| Тегло | 0,7500 кг |
|---|---|
| Размери | 23 × 22 × 4 см |
| Категории | Баня и хигиена Аксесоари за баня Гъби за баня |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки аксесоари за баня |
| Група | Баня и хигиена Lorelli |
| Предназначение | За къпане, За най-малките, За предпазване |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | TPE, Полипропилен |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 6м+ |
| Тегло | 0.01 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 23 х 22 х 4 cm |
| Размер на опаковката | 10 x 2 x 10 cm |
| Каталожен номер | 10131220004 |
| Баркод | 3800166120775 |
