Купа с лъжица Blue
4,08 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31302040098
Категории: Аксесоари за хранене и кърмене, Кърмене и Хранене
Описание
• Kупа с лъжица;
• Вакумното дъно, което предпазва купaта от обръщане;
• Вместимост 250 мл;
• Подходящ за деца 4+ месеца;
• Без BPA;
Размери:
– Продукт: 13×5.9×16.4 см / 0.11 кг
– Опаковка: 17x7x25 cm / 0.17 кг
– Вътрешен кашон: 30×26.5×19 см / 1.36 кг / 8 бр/кашон
– Кашон: 82×31.5×59 см / 13.6 кг / 72 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,160000 кг |
|---|---|
| Категории | Храни и хранене Прибори и съдове Чинийки и купички |
| Идеи за подарък | Подаръци за бебето |
| Марка | KikkaBoo |
| Група | Хранене Kikkaboo |
| Подходящ за | Момчета |
| Цвят | Син |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.155 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Месец на бебешкото хранене, Kikkaboo SOS |
| Размер на опаковката | 21 x 6 x 14 cm |
| Каталожен номер | 31302040098 |
| Баркод | 3801302040988 |
