Купа с термо лъжица Blue
4,55 € / 8,90 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31302040126
Категории: Аксесоари за хранене и кърмене, Кърмене и Хранене
Описание
• Tермо лъжица, която променя цвета си в зависимост от температурата на храната;
• Вакуумно дъно, което предпазва купaта от обръщане;
• Kапак;
• Подходящи за деца 4+ месеца;
• Без BPA.
Размери:
– Продукт: 14.7×12.5×7.1 см / 0.07 кг
– Опаковка: 27x13x18 см / 0.13 кг
– Вътрешен кашон: 48x39x19.5 см / 1.8 кг / 12 бр/кашон
– Голям кашон: 80×49.5×61.5 см / 12.4 кг / 72 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,180000 кг |
|---|---|
| Категории | Храни и хранене Прибори и съдове Чинийки и купички |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Купи |
| Група | Хранене Kikkaboo |
| Предназначение | За най-малките, За съхранение, За хранене |
| Подходящ за | Момчета |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Син |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.115 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Месец на бебешкото хранене, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 14.7 x 12.5 x 7.1 cm |
| Размер на опаковката | 29 x 8 x 18 cm |
| Каталожен номер | 31302040126 |
| Баркод | 3800171201674 |
Свързани продукти
СТОЛ ЗА ХРАНЕНЕ DULCE LEMON CURRY LEATHER
Оценено с 0 от 5
