КУТИЙКА ЗА БИБЕРОН MY FRIEND AIRY BLUE
1,45 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10220170007
Категории: Кърмене и Хранене, Хигиенни аксесоари
Описание
лесна за употреба,запазва биберона чист,дръжка за повече комфорт///Компактна и удобна кутийка за съхранение. Предпазва биберона от изцапване.
0+ месеца
12 броя в малък кашон
144 броя в голям кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0400 кг |
|---|---|
| Размери | 13 × 5 × 5 см |
| Категории | Храни и хранене Клипсове, кутии и синджири за залъгалки |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Кутии за съхранение |
| Серия | Lorelli My Friend |
| Предназначение | За най-малките, За съхранение |
| Подходящ за | Момчета, Най-малките |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Син |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.04 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 13 x 5 x 5 cm |
| Размер на опаковката | 18 x 9 x 5 cm |
| Каталожен номер | 10220170007 |
| Баркод | 3800166125343 |
