ЛЕГЛО STARS 60/120 ЦВЯТ БЯЛО/MILKY GREEN
185,25 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10150610040A
Категории: Бебешки легла и кошари, Бебешко легло
Описание
Бебешко легло-люлка,Произведено от ламинирано ПДЧ 18 мм от най-висок клас,Стабилни метални сглобки за лесен и бърз монтаж,Две нива на подматрачната рамка,Предвидено за матрак 120 х 60 см (височина макс. 12 см). Матрака не е включен в комплекта,PVC асансьорна решетка с две нива с автоматично застопоряване в горно и в долно положение, и неподвижна (стационарна) решетка,Отстраняеми предни ламели,Ниска преградна решетка с възможност за монтаж отляво или отдясно,Детско легло-къщичка,Многопозиционен покрив,Текстилен сенник с вградени вързалки за сигурно закрепване,Отговаря на европейския стандарт за безопасност БДС EN 716-1:2017+AC:2019,Многофункционални колела със силиконови пръстени///
Първите дни на бебето са изпълнени с най-нежните моменти на топлина и сигурност. Именно за тях създадохме STARS – нежно убежище за сладки сънища и щастливи усмивки. Леглото впечатлява със своята изчистена форма и съвременна визия. Всеки детайл е проектиран с мисъл за комфорта на бебето и стила на родителите – комбинация от нежност и модерна естетика. Изработено от висококачествени, напълно безопасни материали, то носи усещането за чистота и мекота. Плавни извивки и стабилна конструкция пазят малкото ангелче в безопасност, докато то открива света на сънищата. Добавената функция люлка превръща всеки миг в хармонично преживяване. А за да бъде всичко като в приказка, леглото може да се превърне в уютна къщичка с покрив, където вашето пораснало съкровище ще има едновременно удобно място за почивка и вълшебен кът за игра.
Допълнителна информация
| Тегло | 28,0000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Обзавеждане Легла |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Легла |
| Серия | Lorelli Premium |
| Предназначение | За безопасност, За детския интериор, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Деца, Момичета, Момчета, Най-малките |
| Материал | ПДЧ, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Многоцветен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 29.66 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 123.5 x 76.5 x 13 cm |
| Каталожен номер | 10150610040A |
| Баркод | 3800166123929 |
