ЛИГАВНИК GIRL 3 БР. С ВЕЛКРО NATURAL
6,56 € / 12,83 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10260290003
Категории: Кърмене и Хранене, Хигиенни аксесоари
Описание
Сет от 3 броя,Подходящи при хранене и за периода на никнене на зъбите,Предпазва дрехите от мокрене и замърсяване,Запазва кожата суха,Закопчаване чрез велкро,Практичен у дома и при пътуване,Мека материя-високо съдържание на памук///
Възраст: 0м+
Допълнителна информация
| Тегло | 0,1200 кг |
|---|---|
| Размери | 19 × 1 × 32 см |
| Категории | Храни и хранене Лигавници |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Лигавници |
| Предназначение | За най-малките, За предпазване, За хранене |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Памук, Полиестер |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.5 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 19 x 16 x 3 cm |
| Каталожен номер | 10260290003 |
| Баркод | 3800166115429 |
| Брой в пакета | 3 |
Свързани продукти
СТОЛ ЗА ХРАНЕНЕ DULCE LEMON CURRY LEATHER
Оценено с 0 от 5
