Лигавник Platinum Silicone Sand
6,08 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31302050036
Категории: Аксесоари за хранене и кърмене, Кърмене и Хранене
Описание
• Подходящ от 6м+;
• Предпазва дрехите на бебето от изцапване по време на хранене;
• Лигавник с широк джоб, който събира падналата храна;
• С регулируеми копчета на врата, които го правят подходящ за различни размери;
• Изработен от 100% Food Grade Platinum силикон;
• Устоява на температури от -40°C до 230°C;
• Изключително издръжлив;
• Мек, гъвкав и без мирис;
• Почиства се лесно;
• Може да се поставя в съдомиялна машина и стерилизатор;
• Без BPA.
Размери:
– Продукт: 23.5×23.5×1.7 см / 0.106 кг
– Цветна кутия: 24×3.5×16 см / 0.162 кг
– Вътрешен кашон: 25x22x19 см / 1.2 кг / 6 бр/вътрешен кашон
– Кашон: 59x27x46 см / 8.1 кг / 36 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,160000 кг |
|---|---|
| Категории | Храни и хранене Лигавници |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Лигавници |
| Серия | KikkaBoo Platinum Silicone |
| Група | Аксесоари за хранене KikkaBoo, Хранене Kikkaboo |
| Предназначение | За най-малките, За хранене |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Силикон |
| Цвят | Бежов |
| Възраст | 6м+ |
| Тегло | 0.16 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Месец на бебешкото хранене, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 23.5 x 1.7 x 23.5 cm |
| Размер на опаковката | 24 x 16 x 3.5 cm |
| Каталожен номер | 31302050036 |
| Баркод | 3800171219679 |
Shipping & Delivery
