ЛИГАВНИК С РЪКАВИ UNI
4,37 € / 8,55 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10260260001
Категории: Кърмене и Хранене, Хигиенни аксесоари
Описание
///
Допълнителна информация
| Тегло | 0,6900 кг |
|---|---|
| Размери | 33 × 38 см |
| Категории | Храни и хранене Лигавници |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Лигавници |
| Група | Аксесоари за хранене Lorelli, Всичко за храненето Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За хранене |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | PEVA, Памук, Полиестер |
| Цвят | Жълт |
| Възраст | 6м+ |
| Тегло | 0.1 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Месец на бебешкото хранене, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 33 x 38 cm |
| Размер на опаковката | 45 x 1 x 34 cm |
| Каталожен номер | 10260260001 |
| Баркод | 3800151980391 |
Свързани продукти
СТОЛ ЗА ХРАНЕНЕ DULCE LEMON CURRY LEATHER
Оценено с 0 от 5
