Лятна количка с автоматично сгъване Lauren Light Grey
117,09 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
• Подходяща от раждането до 22 кг;
• Олекотена алуминиева рамка;
• Автоматична система за сгъване с едно докосване;
• Компактна в сгънато положение;
• Дръжка за бутане от EVA пяна;
• Сенник с козирка и прозорче;
• Отстраняем предпазен борд от EVA пяна;
• 5-точкова система за колани с меки раменни подложки и покритие на долната катарама;
• Завъртане на предните колела на 360 градуса със заключващ механизъм;
• Амортисьори на колелата;
• Задна спирачка с едно докосване;
• Регулируем наклон на облегалката;
• Регулируема опора за крачета в 2 позиции.
• Кош за съхранение на багаж.
Размери:
– Продукт: 105x55x68 см / Сгъната: 29x47x79 см / 7.4 кг
– Кашон: 42.2×26.2×57.5 см / 8.4 кг / 1 бр/кашон
| Тегло | 8,920000 кг |
|---|---|
| Категории | Бебешки количкиЛетни колички |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Бебешки колички |
| Група | Бебешки колички KikkaBoo |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | EVA пяна, Алуминий, Текстил |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 7.4 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 68 x 105 x 55 cm |
| Размер на опаковката | 57.5 x 42.2 x 26.2 cm |
| Каталожен номер | 31001030137 |
| Баркод | 3801001031379 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 22 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
| Брой гуми | 4 |
