МАТРАК CLASSIC ПЯНА 60/120-9СМ РОЗОВО МЕЧЕ БАЛЕРИН
26,60 € / 52,03 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10160035101
Категории: Бебешки легла и кошари, Бебешки матрак
Описание
калъф,пяна///
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Матраци |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Матраци |
| Предназначение | За детския интериор, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Пяна, Текстил |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 3.1 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | ~60 x 120 x 9 cm |
| Размер на опаковката | 123 x 11 x 63 cm |
| Каталожен номер | 10160035101 |
| Баркод | 3800166111216 |
