МАТРАК RELAX ПЯНА 70/140-12СМ СИВО НЕБЕ
48,64 € / 95,13 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10160095302
Категории: Бебешки легла и кошари, Бебешки матрак
Описание
калъф,вата,пяна///
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Матраци |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Матраци |
| Група | За детската стая Lorelli, Матраци Lorelli, Текстил за детска стая Lorelli |
| Предназначение | За детския интериор, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Пяна, Текстил |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 2.5 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 70 х 140 х 12 cm |
| Размер на опаковката | 140 x 12 x 70 cm |
| Каталожен номер | 10160095302 |
| Баркод | 1010000473178 |
