МЕКИ ЛЪЖИЧКИ 2БР. РОЗОВИ
1,51 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10230470002
Категории: Аксесоари за хранене и кърмене, Кърмене и Хранене
Описание
///
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0200 кг |
|---|---|
| Размери | 15 × 3 × 1 см |
| Категории | Храни и хранене Прибори и съдове Прибори |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Прибори за хранене |
| Група | Аксесоари за хранене Lorelli, Всичко за храненето Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За хранене |
| Брой пелени в пакет | 2 |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Бял, Розов |
| Възраст | 4м+ |
| Тегло | 0.03 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Месец на бебешкото хранене, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 22 x 2 x 9 cm |
| Каталожен номер | 10230470002 |
| Баркод | 3800166102207 |
| Брой в пакета | 2 |
