Мемори ергономична възглавница Bear Airknit White
7,93 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31106010126
Категории: Бебешки легла и кошари, Текстил
Описание
• Мека ергономична възглавничка от мемори пяна, изработена от висококачествена материя с релеф;
• Разработена за бебета 0-6м и подходяща за употреба в леглото, на подложката за повиване, в количката или столчето за кола;
• Проектирана да подобри позицията по време на сън, да поддържа врата и да предотврати плоската форма на главата;
• Осигурява облекчение за бебетата, чиято нежна кожа лесно се дразни в точките на натиск;
• Закачлив дизайн във формата на мече и луксозна бродерия;
• Покритие: 100% полиестер;
• Пълнеж: 100% полиуретанова мемори пяна;
• Луксозна подаръчна кутия.
Размери:
– Подаръчна кутия: 34x25x4 см / 0.25 кг
– Кашон: 70x52x22 см / 6 кг / 20 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,245000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Текстил Възглавници |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Възглавнички |
| Група | За детската стая KikkaBoo |
| Предназначение | За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Полиестер, Полиуретанова пяна |
| Цвят | Бял |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.48 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на опаковката | 32 x 5 x 25 cm |
| Каталожен номер | 31106010126 |
| Баркод | 3800171206549 |
