Мемори позиционер срещу преобръщане Leaves Mint
22,96 € / 44,91 лв.
Изчерпан
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31106010116
Категории: Бебешки легла и кошари, Текстил
Описание
• Мек и нежен бебешки позиционер срещу преобръщане от мемори пяна;
• Спомага за предотвратяване преобръщането на детето по време на сън или игра и нежно ограничава движенията му;
• Подходящ за бебета от 0+ месеца;
• Меки обиколници със сваляеми и лесни за поддръжка памучни калъфи;
• Подложка от плътна мемори пяна с противоплъзгащ гръб;
• Покритие: 100% памук;
• Пълнеж обиколници: 100% полиестер;
• Пълнеж на подложка: 100% полиуретанова мемори пяна;
• Луксозна подаръчна кутия;
• Размер: 60х40х8 см.
Размери:
– Опаковка: 41x42x10 см / 1 кг
– Кашон: 53x44x44 см / 5.9 кг / 5 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,800000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Текстил Възглавници |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Възглавнички |
| Група | За детската стая KikkaBoo |
| Предназначение | За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Памук, Полиестер |
| Цвят | Зелен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 1 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 60 x 8 x 40 cm |
| Размер на опаковката | 42 x 41 x 10 cm |
| Каталожен номер | 31106010116 |
| Баркод | 3800171207645 |
