НАГРЕВАТЕЛ ЗА ШИШЕ И ХРАНА LORELLI ЗЕЛЕН
16,15 € / 31,59 лв. Original price was: 16,15 € / 31,59 лв..13,00 € / 25,43 лв.Текущата цена е: 13,00 € / 25,43 лв..
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
нагревател за шишета или бебешка храна,3 степени на температура 40, 70, 100°C,от 40°C за затопляне и поддържане на температурата на течна храна /мляко/,от 70°C за затопляне на твърда храна /паста, супа, пюрета и др./,от 100°C за стерилизация,разполага с паничка с капак,съд с диаметър 6,5/8,5 cm и височина 6 cm,съвместим с шишета и буркани с диаметър под 70 mm,разполага с LED за индикация на режима на работа,времето за затопляне на млякото зависи от неговото количество, както и от първоначалната му температура /стайна температура или от хладилника/,захранване в ел. мрежа, 220-240V~ / 50 Hz,мощност 130 W,дължина на кабел 1 м,размери на нагревателя: диаметър 12 cm, височина 13 cm///
| Тегло | 0,4200 кг |
|---|---|
| Категории | Полезни уреди Уреди за затопляне и готвене |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Нагреватели |
| Група | Полезни уреди Lorelli, Всичко за храненето Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За хранене |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Зелен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.545 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Месец на бебешкото хранене, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 14 x 15.5 x 14 cm |
| Каталожен номер | 10280170003 |
| Баркод | 3800151989615 |
| Гаранция | 24 месеца |
