ОБИКОЛНИК МАЛЪК LORELLI РАНФОРС РОЗОВО МЕЧЕ БАЛЕРИ
8,50 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
20830025101
Категория: Бебешки текстил
Описание
///
Допълнителна информация
| Тегло | 0,2500 кг |
|---|---|
| Размери | 145 × 4 × 27 см |
| Категории | За детската стая Текстил Обиколници |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Обиколници |
| Група | За детската стая Lorelli, Текстил за детска стая Lorelli, Обиколници Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Памук, Полиестерна вата |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.25 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 145 х 4 х 27 cm |
| Размер на опаковката | 33 x 9 x 25 cm |
| Каталожен номер | 20830025101 |
| Баркод | 3800151972372 |

