Органайзер за памперси Stripy Friends
13,75 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31108060123
Категории: Бебешки легла и кошари, Текстил
Описание
• Преносим органайзер за памперси с различни отделения за бебешки принадлежности;
• Дълги дръжки за лесно пренасяне;
• Идеален за път и пренасяне из дома;
• Отделящи се прегради, които позволяват използването на 1 голямо и 2 малки отделения или използването на пълния размер като 1 отделение;
• Компактен сгъваем дизайн;
• Допълнителни външни джобове;
• Сертифицирани по OEKO-TEX материали;
• Стилен дизайнерски принт;
• 100% полиестер;
• Размер: 42х27х17 см.
Размери:
– Опаковка: 42x27x4 см / 0.33 кг
– Кашон: 58x44x59 см / 18 кг / 50 бр/кашон
58x44x59 см / 18.67 кг б 50 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,370000 кг |
|---|---|
| Категории | Баня и хигиена Кошове и аксесоари за пелени |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Органайзери |
| Серия | KikkaBoo Stripy Friends |
| Предназначение | За най-малките, За съхранение |
| Подходящ за | Момчета |
| Материал | Полиестер |
| Цвят | Син |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.37 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 42 х 27 х 17 cm |
| Размер на опаковката | 42 x 4 x 27 cm |
| Каталожен номер | 31108060123 |
| Баркод | 3800171220422 |
