ПАЛАТКА ЗА ИГРА LORELLI 100/100/150 см
51,01 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
1030043
Категория: Активна гимнастика за бебе
Описание
///3+ years
Допълнителна информация
| Тегло | 1,6000 кг |
|---|---|
| Размери | 99 × 99 × 150 см |
| Категории | Играчки Спорт и игри на открито Къщички и палатки |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Палатки |
| Предназначение | За детския интериор, За забавление и възпитание, За игра на големи, За развиване на въображението |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Бежов |
| Възраст | 3+ |
| Тегло | 1.6 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 150 х 100 х 100 cm |
| Размер на опаковката | 30 x 11 x 50 cm |
| Каталожен номер | 1030043 |
| Баркод | 3800151995333 |
