ТЕПИХ КЪЩИЧКА 113x56x53
34,97 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
1030042
Категория: Активна гимнастика за бебе
Описание
арки с играчки///
Допълнителна информация
| Тегло | 1,0600 кг |
|---|---|
| Размери | 53 × 56 × 113 см |
| Категории | Активно движение Активни гимнастики |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Активни гимнастики |
| Група | Активни гимнастики Lorelli |
| Предназначение | За забавление и възпитание, За развиване на въображението, За развиване на фината моторика |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Текстил |
| Цвят | Многоцветен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 1.04 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 57 x 12.5 x 37.5 cm |
| Каталожен номер | 1030042 |
| Баркод | 3800151909293 |
