Плетено памучно одеяло Dream Big Beige
18,36 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31103010116
Категории: Бебешки легла и кошари, Текстил
Описание
• Луксозно плетено бебешко одеяло, изработено от висококачествена 100% памучна материя;
• Стилен едноцветен дизайн;
• Луксозна подаръчна кутия;
• Размер: 75×100 см.
Размери:
– Подаръчна кутия: 25×20.5×6 см / 0.43 кг
– Кашон: 77x22x75 см / 17 кг / 36 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,583000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Текстил Детски одеяла |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Одеяла |
| Серия | KikkaBoo Dream Big |
| Група | За детската стая KikkaBoo |
| Предназначение | За детския интериор, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Памук |
| Цвят | Бежов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.583 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 75 x 100 cm |
| Размер на опаковката | 20 x 5 x 25 cm |
| Каталожен номер | 31103010116 |
| Баркод | 3800171215695 |
