Подложка трико 40/60 Hedge-hugs
4,86 € / 9,51 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31108060017
Категории: Бебешки легла и кошари, Текстил
Описание
• Мека подложка за повиване с непромокаем TPU слой;
• Предна страна от мек памучен трикотаж с цветен дизайнерски принт;
• Гръб от непромокаема материя;
• Луксозен завършек с кант;
• Състав: 100% памук;
• Размер: 40х60 см.
Размери:
– Опаковка: 22x18x2 см / 0.134 кг
– Кашон: 38x24x32 см / 7.5 кг / 50 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,200000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Подложки за преповиване |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Подложки за бебета |
| Серия | KikkaBoo Hedge-hugs |
| Група | За детската стая KikkaBoo |
| Предназначение | За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Памук |
| Цвят | Бял |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.05 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 60 х 40 cm |
| Размер на опаковката | 23 x 1 x 18 cm |
| Каталожен номер | 31108060017 |
| Баркод | 3800171216173 |
