Проходилка Misty Beige 2023
55,73 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31005030093
Категории: Бебешка проходилка, ПРОХОДИЛКИ И БЪНДЖИТА
Описание
• Подходящ за деца от 6 месеца до достигане на максимално тегло 12 кг;
• Регулиране на височината в 3 позиции;
• Свалящ се музикален панел с музика и играчки;
• Мека седалка с висока облегалка;
• 2 x 360 градусови въртящи се колела;
• 2 x фиксирани колела;
• Защитен механизъм – 6 гумени стопери под основата;
• Сгъваема;
• Закачлив дизайн;
• Висококачествен пластмасов материал;
• Работи с 2 АА батерии за музикалния панел (не са включени в комплекта).
Размери:
– Продукт: 50x60x60 см / 3.6 кг
– Цветен кашон: 61×15.5×71.5 см / 4.6 кг / 1 бр/цветен кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 3,600000 кг |
|---|---|
| Категории | Активно движение Проходилки и уокъри |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Проходилки |
| Група | Активно движение KikkaBoo, Проходилки Kikkaboo |
| Предназначение | За забавление и възпитание, За най-малките, За развиване на въображението |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Бежов |
| Тип батерии | AA |
| Възраст | 6м+ |
| Брой батерии | 2 |
| Тегло | 4.67 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 50 x 60 x 60 cm |
| Размер на опаковката | 61 x 71 x 15 cm |
| Каталожен номер | 31005030093 |
| Баркод | 3800171208680 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 12 kg |
